Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 179
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1616770
15108
315
Books: Travelling, Local History
1616769
15109
315
1617366
15110
315
1617361
15111
315
1627493
15112
315
Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. 1614308
15113
315
1630329
15114
315
1630284
15115
315
Vegyes könyvtétel, 2 db: Cseke László: Dunakanyar. Bp., 1975, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, több nyelvű rezümével. Szülőföldem Magyarország. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1641064
15116
315
1599664
15117
315
3200
Vegyes könyvtétel, 7 db: Beszélő tájak. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Budapest. Panoráma Utikönyvek. Szerk.: Dr. Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés. Merényi József: Szülőföldünk Észak-Magyaroszág I. kötet. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Csorba Csaba, Endrődi Lajos, Dr. Kürthy Miklós. Magyarországi kirándulások. Bp., 1977, Sport. Kiadói nylon-kötés. Patkó Imre, Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóivállalata. Kiadói egészvászon-kötés. Erdei Ferenc: Város és vidéke. Magyarország felfedezése. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Békés István: Pest megyei barangolások. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
1599244
15118
315
Vegyes helytörténeti témájú könyvek, 2 db: Vásárhely müemlékei, épületei. Hódmezővásárhely, 1976, Hódmezővásárhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Százhalombatta in pictures. Szerk.: Szalai Gáborné, Vincze Magdolna. Százhalombatta, 2000, Százhalombatta Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban.
1338163
15119
315
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF