Keramiken Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1666528
11089
310
Art-ceramics
Festett mázas kerámia váza, jelzett (Jakucs János Mezőtúr), kis lepattanásokkal, m: 33 cm 1660791
11090
310
Art-ceramics
Jópofa mázas kerámia fagylaltkehely, hibátlan, jelzés nélkül, m: 15 cm, d: 10 cm
1660346
11091
310
Art-ceramics
Goebel yorkshire terrier, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 6,5 cm 1027596
11092
310
Art-ceramics
"Vaskohászati Szakosztály Budapesti Helyi Szervezete, ezredforduló" feliratú mázas kerámia emlékkorsó címerrel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7 cm, m: 14,5 cm
1689755
11093
310
Art-ceramics
Őzike, kerámia figura, kézzel festett, jelzés nélkül, alján apró lepattanással, kopásnyomokkal, 20x14,5 cm
1689639
11094
310
Art-ceramics
Kerámia mokkás készlet, állvánnyal, 6+6 db, hibátlan 1689990
11095
310
Art-ceramics
Kerámia korsó, fehérmázas, jelzett, apró mázhibával, m: 32 cm
1690386
11096
310
Art-ceramics
Ón fedeles díszes söröskorsó, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal, m: 16 cm 1692832
11097
310
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia kaspó, jelzett, kis kopásokkal, m: 10 cm
1693963
11098
310
Art-ceramics
"Laci bácsi konyhája" bogrács, mázas kerámia, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF