Keramiken Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1687554
11077
310
Art-ceramics
Kerámia tétetel: váza, korsó, Gránit poharak, hibátlanok, összesen: 11 db
1687533
11078
310
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
1687561
11079
310
Art-ceramics
Retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, apró lepattanással, m: 25,5 cm 1687558
11080
310
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 1687556
11081
310
Art-ceramics
1653034
11082
310
Art-ceramics
1657254
11083
310
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri könyves bagoly, mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 1624859
11084
310
Art-ceramics
1623961
11085
310
Art-ceramics
Díszes kerámia törzsi maszk, jelzett, kopásokkal, 27,5×14,5 cm
1548273
11086
310
Art-ceramics
1655282
11087
310
Art-ceramics
Jelzett (LK) kézzel festett figura, hibátlan, m:16 cm 1658956
11088
310
Art-ceramics
Dr Rank kerámia art deco fejkendős lány, fali kis plasztika, kopott, kézzel festett, jelzett, 20×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF