Keramiken Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1655881
11065
310
34000
Art-ceramics
Komlós udvarló cipőpucoló inas, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:36 cm
1655795
11066
310
Art-ceramics
Komlós csónaképítő fiúcska, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró máz lepattanással, m:19 cm, h:32 cm
1689421
11067
310
2200
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, 17×12 cm
1692980
11068
310
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka kaspó, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:13 cm, d:17 cm 1692884
11069
310
Art-ceramics
Jelzett (Székely) art deco stílusú kecske, festett mázas kerámia, kopott, h:11 cm, m:11,5 cm 1690846
11070
310
Art-ceramics
Szecessziós mázas kerámia tányér, 6 db, lepattanásokkal, d: 20 cm 1692971
11071
310
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 7 cm, d:14 cm 1690765
11072
310
Art-ceramics
Jelzett (AM) kerámia számár figura, hibátlan, m:16 cm 1687689
11073
310
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Kondás. Mázas kerámia, jelzett, kopott, m: 19 cm 1521603
11074
310
36000
Art-ceramics
1689368
11075
310
2200
Art-ceramics
Király kerámia váza, plasztikus díszítésekkel, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
1691421
11076
310
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m:27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF