1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.