https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 265

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1865 Bolond Miska élclap 1865. július. 9. VI. évf. 28. száma. Szerk.: Szokoly Viktor. Bp., Emich Gusztáv, a címlap alsó sarkán bélyegzéssel, 4 p.
1
12596.

1865 Bolond Miska élclap 1865. július. 9. VI. évf. 28. száma. Szerk.: Szokoly Viktor. Bp., Emich Gusztáv, a címlap alsó sarkán bélyegzéssel, 4 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
1
12597.

1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1
12598.

1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 Munkácsy Mihály: Tépéscsinálók, fénymetszet, foltos, 18x24 cm
1
12599.

cca 1880 Munkácsy Mihály: Tépéscsinálók, fénymetszet, foltos, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ondrejkovics János: Egyházi beszéd, melyet t. nemes Bars megyének hálaünnepén, midőn a kebelében dühöngő ragály megszüntének emlékére fogadalomkép megállapitott és pünkösd hava 3-ára kitüzött évenkinti ájtatosságot 1881. évben buzgón ismételné Szent-Benedek város halom-ormán a fönt érdekelt megye által felállitott kápolnában mondott. 8° Budapest, 1881. Szerző.  (Szent-Benedek.) 16p.
1
12600.

Ondrejkovics János: Egyházi beszéd, melyet t. nemes Bars megyének hálaünnepén, midőn a kebelében dühöngő ragály megszüntének emlékére fogadalomkép megállapitott és pünkösd hava 3-ára kitüzött évenkinti ájtatosságot 1881. évben buzgón ismételné Szent-Benedek város halom-ormán a fönt érdekelt megye által felállitott kápolnában mondott. 8° Budapest, 1881. Szerző. (Szent-Benedek.) 16p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
1
12601.

1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1885  Meghívó a Hungária Fővárosi Betegsegélyező és Temetkezési Egylet fennállásának 50 éves emlékünnepélyére, magyar és német nyelven, pecséttel, aláírásokkal, 34x21 cm
1
12602.

1885 Meghívó a Hungária Fővárosi Betegsegélyező és Temetkezési Egylet fennállásának 50 éves emlékünnepélyére, magyar és német nyelven, pecséttel, aláírásokkal, 34x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1886 Magyar Mesemondó 4 db száma (2., 3., 6., 7.), vegyes minőségben, köztük sérült
1
12603.

cca 1886 Magyar Mesemondó 4 db száma (2., 3., 6., 7.), vegyes minőségben, köztük sérült

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1892 MÁV 1a. Budapest-dunajobbparti körvasut menetrendje, benne teher-vonatokra vonatkozó információkkal, bejegyzésekkel
1
12604.

1892 MÁV 1a. Budapest-dunajobbparti körvasut menetrendje, benne teher-vonatokra vonatkozó információkkal, bejegyzésekkel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1
12605.

Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1895 Journal Amusant No. 2030, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
1
12606.

1895 Journal Amusant No. 2030, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1
12607.

1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse