Drucksachen

Zahl der Lose: 265

12669.

Rufpreis:
3 000 HUF

1926 Bp., Magyar Lovaregylet verseny naptára első rész, 224p
12670.

Rufpreis:
2 800 HUF

12671.

Rufpreis:
4 000 HUF

1927-1930 5 db meghívó, reklám
12672.

Rufpreis:
1 000 HUF

1927 A Nemzeti Újság komplett évfolyama bekötve, jó állapotban
12673.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Angol nyelvű, a trianoni magyar területi veszteségekkel foglalkozó irredenta szimpatizáns kiadvány.  Some Opinions, Articles and Report bearing upon the Treatry of Trianon and the Claims of the Hungarian Nationals with regard to their Lands in Transylvania. II. kötet. London, [1928], W. P. Griffith & Sons, 305 p. Kiadói papírkötés, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
12674.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete, papírkötésben, jó állapotban.
12675.

Rufpreis:
1 800 HUF

1928 Orvosképzés folyóirat XVIII. évfolyama, egybekötve, félvászon kötésben. Kiadja az Orvosi Továbbképzés Központi Bizottsága.
12676.

Rufpreis:
1 200 HUF

1928 A Pesti Hírlap nagy naptára az 1928. szökőévre, 38. évfolyam. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, ceruzás firkákkal, szövegközti fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal illusztrálva.
12677.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 A Lipcsei Egyetem filozófia szakának filozófia doktori oklevele magyar személy részére a "Sertésnevelés és sertéshízlalás Szlovákiában" c, dolgozatáért / 1929 Diploma of the Leipzig University, Department for philosophy, for a dissertation Pig cultivation in Slovakia.
12678.

Rufpreis:
3 000 HUF

1929 A Nemzeti Újság komplett második féléves évfolyama bekötve, jó állapotban
12679.

Rufpreis:
4 000 HUF

1929 A Café Restaurant New York felső margitszigeti étterem étlapja, Molnár C. Pál által tervezett borítóval, sérült
12680.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF