https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 265
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1689201
12620
310
0
5000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Préselt képek, gyűjtőképek, matricák, közte sok dombornyomású, vegyes témában és állapotban, lapokra ragasztva, 5 lapon 110 képecske
Das Lot is nicht erreichbar
1689154
12621
310
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Litho gyűjtőképek, állat, vallás stb., vegyes állapotban 1571615
12622
310
0
10000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces
Das Lot is nicht erreichbar
1620520
12623
310
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Rendelőlap a Könyves Kálmán Irodalmi Intézet kiadványaihoz, pl az előlapon található Rákóczi képhez. Képeslap méretben
Das Lot is nicht erreichbar
1378073
12624
310
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Az olasz királyi cslaádot ábrázoló lito kép / Litho image depicting the Italian royal family. 9x11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1689222
12625
310
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Ricordo di Firenze, Roma, Genova, Venice 5 db képes és képeslapos leporelló / 5 picture and postcard booklets
Das Lot is nicht erreichbar
1693733
12626
310
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 Journal Amusant No. 108, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine 1478358
12627
310
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1535540
12628
310
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1904 Meghívó a margittai ipartestület közgyűlésére 12p. 1690221
12629
310
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1905 Néptanítók Lapja. XXXVII. évf. 1-52 sz. Kiadja a Vallás és Közoktatásügyi M. Kir. minisztérium. Szerk.:Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Bp.,1905, M. Kir. Tudományegyetemi Könyvnyomdában. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1692297
12630
310
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1906 Szemere Miklós sürgős interpellációja sajtóügyben a miniszterelnökhöz 1906 október 10-én. Tiszteletpéldány. Bp., Hornyánszky. Tűzött papírkötésben. 1661721
12631
310
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1906 Geodéziai Zsebnaptár, aranyozott egészvászon kötésben, vonalzóval
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse