https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 265

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900 Préselt képek, gyűjtőképek, matricák, közte sok dombornyomású, vegyes témában és állapotban, lapokra ragasztva, 5 lapon 110 képecske
1
12620.

cca 1900 Préselt képek, gyűjtőképek, matricák, közte sok dombornyomású, vegyes témában és állapotban, lapokra ragasztva, 5 lapon 110 képecske

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Litho gyűjtőképek, állat, vallás stb., vegyes állapotban
1
12621.

cca 1900 Litho gyűjtőképek, állat, vallás stb., vegyes állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces
1
12622.

cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Rendelőlap a Könyves Kálmán Irodalmi Intézet kiadványaihoz, pl az előlapon található Rákóczi képhez. Képeslap méretben
1
12623.

cca 1900 Rendelőlap a Könyves Kálmán Irodalmi Intézet kiadványaihoz, pl az előlapon található Rákóczi képhez. Képeslap méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Az olasz királyi cslaádot ábrázoló lito kép / Litho image depicting the Italian royal family. 9x11 cm
1
12624.

cca 1900 Az olasz királyi cslaádot ábrázoló lito kép / Litho image depicting the Italian royal family. 9x11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Ricordo di Firenze, Roma, Genova, Venice 5 db képes és képeslapos leporelló / 5 picture and postcard booklets
1
12625.

cca 1900 Ricordo di Firenze, Roma, Genova, Venice 5 db képes és képeslapos leporelló / 5 picture and postcard booklets

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1901 Journal Amusant No. 108, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
1
12626.

1901 Journal Amusant No. 108, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1
12627.

1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1904 Meghívó a margittai ipartestület közgyűlésére 12p.
1
12628.

1904 Meghívó a margittai ipartestület közgyűlésére 12p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1905 Néptanítók Lapja. XXXVII. évf. 1-52 sz. Kiadja a Vallás és Közoktatásügyi M. Kir. minisztérium. Szerk.:Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Bp.,1905, M. Kir. Tudományegyetemi Könyvnyomdában. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
1
12629.

1905 Néptanítók Lapja. XXXVII. évf. 1-52 sz. Kiadja a Vallás és Közoktatásügyi M. Kir. minisztérium. Szerk.:Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Bp.,1905, M. Kir. Tudományegyetemi Könyvnyomdában. Átkötött kopottas félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1906 Szemere Miklós sürgős interpellációja sajtóügyben a miniszterelnökhöz 1906 október 10-én. Tiszteletpéldány. Bp., Hornyánszky. Tűzött papírkötésben.
1
12630.

1906 Szemere Miklós sürgős interpellációja sajtóügyben a miniszterelnökhöz 1906 október 10-én. Tiszteletpéldány. Bp., Hornyánszky. Tűzött papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1906 Geodéziai Zsebnaptár, aranyozott egészvászon kötésben, vonalzóval
1
12631.

1906 Geodéziai Zsebnaptár, aranyozott egészvászon kötésben, vonalzóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse