Porzellan

Zahl der Lose: 9

cca 1890 Zsolnay kakasos váza, porcelánfajansz, magastüzű mázakkal, formaszám: 496, jelzett (családi címeres), kopott aranyozással, m:22 cm
11100.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

cca 1930 Zsolnay eozin mázas rókás névjegykártyatartó tál, jelzett (pajzs), apró karcolásokkal, formaszám: 6810, 28×23 cm, m:15 cm
11102.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Zsolnay ökörvérmázas Buceros bicornis (nagy szarvascsőrűmadár), formába préselt porcelánfajansz, jelzett (körpecsétes), formaszám nem kivehető, restaurált, m:22 cm
11103.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Zsolnay eozin mázas jegesmedve figura, jelzett, hibátlan, alján kopásokkal,  m: 11,5 cm, h: 14 cm
11104.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1900 Herendi Cubash mintás áttört szélű dísztányér párban, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopott festéssel, d: 19,5 cm (2×)
11105.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Óherendi fedeles edény + tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, lepattanással, 28,5×18,5×14 ill. 28×37,5 cm
11106.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1900 Fischer Ignác falitál, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" d: 30,5 cm / Fischer plate, hand-painted, slightly worn gold paint
11108.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Royal Dux art deco ülő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm , h:18,5 cm/ Royal Dux art deco nude figurine
11109.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
10

Rosenthal uszkár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:17 cm
11110.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF