Porzellan Zahl der Lose: 9
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1941807
11100
31
300000
cca 1890 Zsolnay kakasos váza, porcelánfajansz, magastüzű mázakkal, formaszám: 496, jelzett (családi címeres), kopott aranyozással, m:22 cm
1941780
11102
31
260000
cca 1930 Zsolnay eozin mázas rókás névjegykártyatartó tál, jelzett (pajzs), apró karcolásokkal, formaszám: 6810, 28×23 cm, m:15 cm
1935442
11103
31
180000
Zsolnay ökörvérmázas Buceros bicornis (nagy szarvascsőrűmadár), formába préselt porcelánfajansz, jelzett (körpecsétes), formaszám nem kivehető, restaurált, m:22 cm 1933320
11104
31
28000
Zsolnay eozin mázas jegesmedve figura, jelzett, hibátlan, alján kopásokkal, m: 11,5 cm, h: 14 cm 1898710
11105
31
120000
cca 1900 Herendi Cubash mintás áttört szélű dísztányér párban, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopott festéssel, d: 19,5 cm (2×) 1929027
11106
31
36000
Óherendi fedeles edény + tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, lepattanással, 28,5×18,5×14 ill. 28×37,5 cm
1938283
11108
31
24000
cca 1900 Fischer Ignác falitál, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" d: 30,5 cm / Fischer plate, hand-painted, slightly worn gold paint 1884134
11109
31
28000
Royal Dux art deco ülő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm , h:18,5 cm/ Royal Dux art deco nude figurine 1934789
11110
31
11000
Rosenthal uszkár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF