cca 1900 Fischer Ignác falitál, kézzel festett, aranyozott porcelánfaj... https://www.darabanth.com/de/31-Gross-Auktion/31.1/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~12783/cca-1900-Fischer-Ignac-falital-kezzel-festett-aranyozott-porcelanfajansz-festes-tobb-helyen~II1938283
1938283
11108
31
24000
Beschreibung: cca 1900 Fischer Ignác falitál, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" d: 30,5 cm / Fischer plate, hand-painted, slightly worn gold paint
: turóczi_márk