Zsolnay ökörvérmázas Buceros bicornis (nagy szarvascsőrűmadár), formáb... https://www.darabanth.com/de/31-Gross-Auktion/31.1/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~12783/Zsolnay-okorvermazas-Buceros-bicornis-nagy-szarvascsorumadar-formaba-preselt-porcelanfa~II1935442
1935442
11103
31
180000
Beschreibung: Zsolnay ökörvérmázas Buceros bicornis (nagy szarvascsőrűmadár), formába préselt porcelánfajansz, jelzett (körpecsétes), formaszám nem kivehető, restaurált, m:22 cm
: turóczi_márk