A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 3. Szerk.:Kincses Katalin Mária, Szoleczky Emese. Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2000, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Subhas Chandra Bose: Égi India. A világhírű hindu szabadságvezér egyetlen könyve a hindu-angol ellentétekről. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., [1943],Stádum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.
Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.
Vandervelde, Émile: A művészet a burzsoa- és a kommunista társadalomban. Bp., 1919, Közoktatásügyi Népbiztosság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.