Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 214

15430.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Kohut Adolf: Bismarck és Magyarország. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói papírkötés, a könyvtest a gerincénél részben szétvált, sérült.
15431.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15432.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Márki Sándor: A középkor története. A műveltség könyvtára. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15433.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar történelmi olvasókönyv. II. rész. Magyarország történelme a Mohácsi vésztől a tizennyolcadik század végig. Szerk.: Mika Sándor. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Korabeli átkötött félbőr-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapokkal.
15434.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kubinszky Mihály, Gombár György: Bahnhöfe in Ungarn. Ihre Architektur und Geschichte 1846-1988. (Vasútállomások Magyarországon. Épületek1846-1988.) Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15435.

Rufpreis:
1 200 HUF

Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kissé kopottas borítóval. Reprint kiadás.
15436.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fons (Forráskutatás, és történeti segédtudományok) két száma, III. évf.  1996. 2. szám, XII. évf. 2005. 3. szám. Kiadói papírkötés.
15437.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kulcsár Zsuzsa: Inkvizíció és boszorkányperek. Bp.,1961, Kossuth. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15438.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kristó Gyula: Megjegyzések az ún. "pogánylázadások" kora történetéhez. Szeged, 1965, József Attila Tudományegyetem. Acta Historica XVIII. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel. Kristó Gyula dedikációjával Dr. Horváth Jánosnak.
15439.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berkovits Ilona: A magyar feudális társadalom tükröződése a Képes Krónikában. Bp., 1953, Akadémiai-nyomda. Kiadói papírkötés.
15440.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15441.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF