Pester Ungarischer Commercial Bank. 1841-1941. Rückblick auf ein Jahrhundert. (Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941 Száz esztendő emlékei.) Bp. 1941. PMKB. Gazdag kép-, dokumentum- és hasonmás anyaggal, német nyelvű kísérőszöveggel. Kiadói, színes, illusztrált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány./Paperbinding, in German language.
Magyar történelmi olvasókönyv. II. rész. Magyarország történelme a Mohácsi vésztől a tizennyolcadik század végig. Szerk.: Mika Sándor. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Korabeli átkötött félbőr-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapokkal.
Kubinszky Mihály, Gombár György: Bahnhöfe in Ungarn. Ihre Architektur und Geschichte 1846-1988. (Vasútállomások Magyarországon. Épületek1846-1988.) Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
Kristó Gyula: Megjegyzések az ún. "pogánylázadások" kora történetéhez. Szeged, 1965, József Attila Tudományegyetem. Acta Historica XVIII. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel. Kristó Gyula dedikációjával Dr. Horváth Jánosnak.