Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár festett kéziratainak egy csoportja. Bp., 1932, Stephaneum Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, a felső sarka sérült, hiányos.
Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Második rész a polg. fiúisk. IV. osztálya számára. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé megviselt állapotban, kopottas borítóval, ceruzás, tollas bejegyzésekkel, firkával, egy javított lappal.
Jost Amman, Hans Sachs: Das Ständebuch. Insel-Bücherei Nr. 133. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, javított gerinccel, német nyelven. A metszetek a középkori társadalmi rétegeket mutatják be, alattuk gunyoros versikékkel./ Paperbinding, with worn cover, and repaired spine, in German language.
Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. december 1-től 1940. augusztus 30-ig. h. n., 1988, Optimum kiadó. Reprint kiadás.