Porzellan Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1244894
11124
304
4600
Porcelán kutya benne órával (nem működik), hiányos, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 1579425
11125
304
Cintányéros férfi, fehér mázas porcelán figura, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 18 cm 1612387
11126
304
Matricás tálka a kínai horoszkóppal, jelzés nélkül, hibátlan, d:15,5 cm
1623943
11127
304
3200
Nymolle Bjoern Wiinblad tervezte porcelán falidísz, d: 15 cm
1623887
11128
304
Kőszáli kecske, fajansz, kézzel festet, jelzett, kis lepattanással, m: 16 cm
1623876
11129
304
Virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm
1315273
11130
304
Keleti motívumos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm 1621061
11131
304
Párocska népviseletben, jelzett szovjet porcelán, kézzel festett, hibátlan, m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF