Porzellan Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1566135
11100
304
Hollóházi kobaltkék porcelán süteményes tál + 6 db tálka, jelzett, d: 11 cm, 22x13 cm 1635835
11101
304
Hollóházi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 30×30 cm 1635827
11102
304
Hollóházi Szász Endre által tervezett kis tálka, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm 1635807
11103
304
Hollóházi porcelán kulacs, Zalaegerszeg látképpel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm. 1635070
11104
304
Hollóházi füles kancsó, maricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 23 cm
1635076
11105
304
Hollóházi Weiss Manfréd tányér, maricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 24 cm 1623487
11106
304
Alföldi Porcelán ékszertartó dobozka, geometrikus díszítéssel, hibátlan, d: 7 cm
1624379
11107
304
1637941
11108
304
cca MZ Altrohlau 1914/15 Ferenc József és II. Vilmossal díszített porcelán bögre,matricás, jelzett,kopottas, apró lepattanással, m:9 cm 1637985
11109
304
Wedgwood biszkvit szív alakú tálka, jelzett, hibátlan, 11×10 cm
1639136
11110
304
Bavaria virágmintás porcelán fogpiszkáló tartó, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 6 cm
1627057
11111
304
Halas mintájú porcelán süteményes készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 10 db kistányér + 1 nagy süteményes tál
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF