Porzellan Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1635840
11088
304
Herendi virág mintás hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1580660
11089
304
30000
Herendi virág mintás mokkás készlet (8 személyes), kézzel festett, jelzett (cca 1920), hajszálrepedés a cukordobozon 1637119
11090
304
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1638100
11091
304
Zsolnay virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
1624462
11092
304
1626276
11093
304
Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kopott, az egyik csészén lepattanással, összesen: 7 db, m: 6 cm, 9 cm,11 cm, 16 cm. 1634665
11094
304
Zsolnay kisméretű kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm
1634303
11095
304
1635754
11096
304
Zsolnay mokkás csésze ( 3 db) és jelzés nélküli tálca cukortartó, kézzel festett, jelzett (csak a Zsolnay csésze), kopott, d:37 cm 1635769
11097
304
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 1635817
11098
304
Zsolnay csiga, eozin mázas, jelzett, hibátlan, h:11 cm, m:6 cm 1638943
11099
304
Hollóházi Szász Endre által tervezett kis tányér és hamutartó, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, d: 20 ill. 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF