Bavaria virágmintás porcelán fogpiszkáló tartó, matricás, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/de/304-Fernauktion/304.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Bavaria-viragmintas-porcelan-fogpiszkalo-tarto-matricas-jelzett-kis-kopasokkal-m-6-cm~II1639136
1639136
11110
304
Rufpreis:
800 HUF 2,17 EUR , 2,50 USD
Beschreibung: Bavaria virágmintás porcelán fogpiszkáló tartó, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 6 cm
: tánczos_gábor