Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Dr. Széchy Károly: Alapozás I-II. I. kötet: Az altalaj, min építőanyag. II. kötet: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.