B. L. Jacot, D. M. B. Collier: Marconi az éter varázslója. A magyar rádió fejlődésének történetével kiegészítette Zakariás János. Fordította Konkoly Kálmán. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Sztrókay Kálmán: Kísérletezőkönyv. Flórián Endre, Say Kornél rajzaival. A borítólapot Bánó Endre rajzolta. Bp., é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
Hegesztők kézikönyve. Összállították: Kurovszky István, Csurgay Árpád. Bp., 1937, Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, viseltes borítóval, de belül jó állapotban.
Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés, belül jó állapotban, korabeli reklámokkal.
Lukács Ernőné, Péter Ágnes, Tarján Rezsőné: Tarkabarka fizika. Furcsaságok és tanulságok a fizikából. Törs Tibor rajzaival. A címlap Kolozsvári György munkája. Bp., 1956, Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
2 db orosz nyelvű repülési szakkönyv: Kra, Irwin: Avtomorfnie formi i kleynovi gruppi (Moszkva, 1975); Sherligin, N. A. - Shahverdov, V. G.: Konstruktsiya i ekspluatatsiya aviatsionnih gazoturbinnih dvigateley (Moszkva, 1969). Vászonkötésben, jó állapotban.