Bücher: Technik Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1179919
15662
303
Books: Technics
1616520
15663
303
Books: Technics
Köves György, Vavrovics Tibor: Varrógépismeret. Bp., 1957, Műszaki. Kiadói papírkötés. 1552937
15664
303
Books: Technics
Szerényi István, Szerényi Attila: Építőipari anyag és gyártásismeret I-II. Pécs, 2007-2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1567735
15665
303
Books: Technics
Kaszala Sándor: Látlelet a vasútról. Bp., 1987, Vasutasok Szakszervezete, Antikva Kiadásszervező Iroda. Kiadói papírkötés.
1584727
15666
303
Books: Technics
1611791
15667
303
Books: Technics
Cressida Bell: Decoratie Schilderen. h.n., 1997, Cantecleer. Kiadói kartonált papírkötés, holland nyelven./ Paperbinding, in Dutch languages.
1599771
15668
303
Books: Technics
Magyar-angol műszaki szótár. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János és Katona Loránt. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Hatodik, változatlan kiadás.
1599282
15669
303
Books: Technics
Vegyes könyvtétel, 2 db: Irene Kajzrova: Így varrjunk otthon. Négy évszak a divatban. Fordította Magda Krpelánová. Prága-Pozsony, 1971, ROH. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Pamela Peake: Hogyan készítsünk játékot? Fordította: Holzmanné Pálvölgyi Márta, Mészfalvi Györgyi. Bp., é.n, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
1539373
15670
303
Books: Technics
Dr. Holló Dénes, Kun Miklós, Vásárhelyi István: Amatőrfilmes zsebkönyv. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóan.
1567739
15671
303
Books: Technics
Pál Imre: Térgeometria a műszaki gyakoraltban. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Kiadói műbőr-kötés.
1504114
15672
303
Books: Technics
Lovas Béla: Mikroszkóp - mikrokozmosz. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 1567707
15673
303
Books: Technics
Tóth Viktor: A Commodore 16 belső felépítése. Bp., 1986, Novotrade. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF