Stich Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1629173
11036
303
Engravings
XVIII. sz. vége: Robert Gaillard (1722-1785): Le bouquest bien recu. színezett rézmetszet. 54x35 cm Hozzá tartozó aranyozott fa kerettel 1629169
11037
303
Engravings
XVIII. sz. vége: J. F. Beaurarle: La Chasse. színezett rézmetszet. 54x35 cm Hozzá tartozó aranyozott fa kerettel 1591081
11038
303
Engravings
1311816
11039
303
50000
Engravings
1432211
11040
303
Engravings
Martin Engelbrecht (cca 1700-1756): Damon, színezett metszet, restaurált, 30x19 cm
1631189
11041
303
Engravings
cca 1644 Jacob Louys (1595-1673): Rubens után: IV. Fülöp spanyol király portréja, rézmetszet, papír, jelzett, 40×28 cm
1630591
11042
303
Engravings
The Castle of Laufen, acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×18 cm
1630587
11043
303
Engravings
Improvements, Charing Cross, színes acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×15,5 cm
1629454
11044
303
Engravings
1829 Nepomuk Muxel: Freiberg electre von. Szűz Mária és a Kisjézus. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 24x17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF