1626 Pest látképe (közmondás-illusztráció), rézmetszet, papír, kartonra ragasztva, Daniel Meissner "Thesaurus Philopoliticus" (Frankfurt am Main, 1526) című munkájából (1. köt. 4. rész 32. p.), 9,5×15 cm
Styka, Jan (1858-1925) után: Bem a nagyszebeni ütközetben, háttérben Petőfi és magyar honvéd vezérek. Litográfia, papír, üvegezett keretben. Könyves Kálmán Kiadó / General Bem in the battle of Hermanstadt 90x70 cm
cca 1880 Petőfi halála. Nagyméretű litográfia üvegezett keretben. Szemlér Mihály után Grund V. Budapest. Egyik sarkán vízfolttal. 70x50 cm / cca 1880 Death of Petőfi, lithography in glassed frame, with a small stain, 70×50 cm
cca 1836 Buda várának diadalmas ostrommal visszavétele 1686. Eduard Gurk és Jan Osolsobie nagyméretű litográfiája V. Ferdinánd királynak ajánlva. Modern keretben. A feliratnál alul foltos. / cca 1836 Fighting back Buda castle from the Turks in 1686. Large lithoraphy by Eduard Gurk. In modern frame. With some stains 96x83 cm