Stich Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1213867
11024
303
Engravings
1829 A világ 9 csodája részmetszet / 1829 9 wonders of the world etching 45x28 cm
1234055
11025
303
Engravings
1857 Bécs, Stephansdom, rotációs fametszet, papír, a Vasárnapi Újság 4. évfolyamából, 33,5×26 cm
1597265
11026
303
Engravings
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Megáradt Szamos. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 30x40 cm.
1465511
11027
303
Engravings
5 db nyomat: kőnyomat, fametszet vegyes témában, paszpartuban. Katonai, pillangók, kultúra kb 43x35 cm 1572733
11028
303
Engravings
3 db Rubens munkái után készült acélmetszet, papír, különböző méretben
1579182
11029
303
Engravings
Payne, Albert Henry (1812-1902): Rotari után: Der Muthwillen / Mischievous, acélmetszet, papír, könyvillusztráció, feliratozva, paszpartuban, 24×17 cm 1579394
11030
303
Engravings
Reggeli pipázás, acélmetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 23×16 cm
1579493
11031
303
Engravings
Der Barbier / The Barber, a borbély, acélmetszet, papír, jelzett, 15×13 cm 1579572
11032
303
Engravings
The Innocent Stratagem / La ruse innocente, acélmetszet, papír, jelzett, 33×46 cm
1579459
11033
303
Engravings
II. Vilmos orániai herceg és jegyese, Mária, litográfia, papír, jelzett, Van Dyck nyomán, a L'Art illusztrációja, paszpartuban, 27,5×21,5 cm 1579470
11034
303
Engravings
Das betende Kind, az imádkozó gyermek, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 18,5×15 cm 1579487
11035
303
Engravings
Der Kavalier, acélmetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 29×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF