cca 1920 Geiger Richárd (1870-1945): Könyv a gyermekről, A Gyermekekért Országos Gyermekegészségügyi Társaság nagyméretű reklám plakátja, Athenaeum Rt., jelzett, restaurált, 95x62 cm / Hungarian Childrens Health Organization advertisement poster, signed, restored, 95x62 cm
cca 1935 Nemzetiszocialista Magyar Munkáspárt horogkeresztes plakátja. Hátoldalán a felelős kiadó az országos főcsoportvezető Oláh Árpád saját kezű aláírásával 31x49 cm
1942 Füzesi Árpád (1891-?): Délpestvármegyei kiállítás Kiskunhalason, nagyméretű plakát, litográfia, Klösz György és Fia, jelzett, restaurált, kis szakadással, 95x63 cm / 1942 Hungarian Agricultural Expo lithograph poster, signed, restored, with small tear, 95x63 cm
cca 1946 E. Kandó Gyula: Nemzeti Színház Antonius és Cleopatra előadásának plakátja, Bajor Gizi, Tímár József, litogárfia, Szikra Nyomda, jelzett, restaurált, 84x60 cm / cca 1946 Hungarian National Theatre poster, lithograph, signed, restored, 84x60 cm
1949 A Csehszlovák Kommunista Párt propaganda plakátja. Ofszet, hajtott, kis szakadással, 40x65 cm / 1949 Large pfopaganda poster of the Chechoslovakian Communist party, with small tear, 40x65 cm