cca 1950 "Sok mindenre jutott, bő volt a termés." Földművesszövetkezet propaganda plakát, ofszet, hajtásnyomokkal, de jó állapotban, 85x110 cm / cca 1950 Hungarian communist propaganda poster, ofset, folded, in good condition, 85x110 cm
1953 Ék Sándor (1902-1975): A vas és acél országáért szavazz a Népfrontra!, Bp., Szikra-nyomda, restaurált, 84x58 cm. / Hungarian communist propaganda poster, restored, 84x58 cm
1953 Ék Sándor (1902-1975): Békéért, 5 éves tervünkért! Szavazz a Népfrontra!, Bp., Szikra-nyomda, restaurált, 84x58 cm / Hungarian communist propaganda poster, restored, 84x58 cm
1956 Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna reklámplakát. Apró lyukak a papír közepén. / 1956 International Youth Football cup vintage poster. Some faults in the middle 60x90 cm
cca 1960 Magyar és külföldi kiállítási plakátok, 5 db: Kajári, Andrássy Kurta János, Ogólnopolska Sesja Kól Naukowych Wydzialów Architektury, Rembrandt rajzok és rézkarcok, Olasz kisbronzok, vegyes minőségben 67x48 és 80x57 cm közi méretben