13451.
Beendet 302. Fernauktion
Poster
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
cca 1946 E. Kandó Gyula: Nemzeti Színház Antonius és Cleopatra előadásának plakátja, Bajor Gizi, Tímár József, litogárfia, Szikra Nyomda, jelzett, restaurált, 84x60 cm / cca 1946 Hungarian National Theatre poster, lithograph, signed, restored, 84x60 cm