Tétel

Katalognummer:

13450.
Beendet 302. Fernauktion
Poster

Rufpreis:

50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD

Beschreibung:

1942 Füzesi Árpád (1891-?): Délpestvármegyei kiállítás Kiskunhalason, nagyméretű plakát, litográfia, Klösz György és Fia, jelzett, restaurált, kis szakadással, 95x63 cm / 1942 Hungarian Agricultural Expo lithograph poster, signed, restored, with small tear, 95x63 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván