https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 474

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos papírborítóban. Volt könyvtári példány.
1
16268.

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos papírborítóban. Volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
1
16269.

Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.
1
16270.

Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zilhay Lajos: Két fogoly I-II. kötet. Zilahy Lajos munkái V-VI. kötet. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16271.

Zilhay Lajos: Két fogoly I-II. kötet. Zilahy Lajos munkái V-VI. kötet. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1
16272.

Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.
1
16273.

Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Turóczi-Trostler József: Ének a barátságról. Egy fejezet az európai allegorizmus történetéből. Bp., 1937, Arany János-ny. Kiadói papírkötés. Különlenyomat a Libanon 1937. évi 6. számából.
1
16274.

Turóczi-Trostler József: Ének a barátságról. Egy fejezet az európai allegorizmus történetéből. Bp., 1937, Arany János-ny. Kiadói papírkötés. Különlenyomat a Libanon 1937. évi 6. számából.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kilián Zoltán Sokat Tudó Könyve. Zoltán bácsi beszélgetései a rádió gyermekművészeivel. Turi Polgár István rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. KIadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állpotban.
1
16275.

Kilián Zoltán Sokat Tudó Könyve. Zoltán bácsi beszélgetései a rádió gyermekművészeivel. Turi Polgár István rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. KIadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állpotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
1
16276.

Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói kopottas festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapszélekkel.
1
16277.

Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói kopottas festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szép Ernő: Régi kedvünk. Versek. Budapest, 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Korabeli félvászonkötés, a címlapon bejegyzés. Első kiadás.
1
16278.

Szép Ernő: Régi kedvünk. Versek. Budapest, 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Korabeli félvászonkötés, a címlapon bejegyzés. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete.  Cluj-Kolozsvár, 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 144 l. 2 sztl. lev. 4 t. Első kiad. Illusztrációit rajzolta Bánffy Miklós. (Az Erdélyi Szépmíves Céh 13. kiadványa)
1
16279.

Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete. Cluj-Kolozsvár, 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 144 l. 2 sztl. lev. 4 t. Első kiad. Illusztrációit rajzolta Bánffy Miklós. (Az Erdélyi Szépmíves Céh 13. kiadványa)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse