https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 474
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1406168
16316
301
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sas Ede: Mai hősök. Budapest, 1902, Singer és Wolfner Könyvkereskedése, 166 p. Átkötött félvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1340148
16317
301
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált, kiadói karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1552397
16318
301
0
4800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: Két évi vakáció I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, borítóval, az egyik kötet gerincén javítás nyomokkal, kissé laza fűzéssel, egészoldalas illusztrációkkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1615140
16319
301
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szilassy Nadine: Versek. Császár Elemér előszavával. Bp.,(1938),(Révai-nyomda.), Szerzői kiadás. Papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1616476
16320
301
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
Das Lot is nicht erreichbar
1552571
16321
301
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Csaba: A Sci-fi politológiája. Bp., 2016, Athenaeum. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse