Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé megfakult gerinccel, kissé foltos hátsó borítóval.
Tutsek Anna: Marietta. Ifjusági regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla kissé hullámos, de belül jó állapotban.
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante. Kilencedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
Ligárt Mihály: Vezérkönyv a beszéd- és értelemgyakorlatok tanításához. Pápa, 1912, Főiskolai-ny. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
Smiles-Shramm: A boldogulás útja. A magyar viszonyokhoz alkalmazta Dr. Kárffy Ödön. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata, 91 p. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.