Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 474

16124.

Rufpreis:
1 200 HUF

16125.

Rufpreis:
1 800 HUF

Persovits József: A betű és környéke. 47 válogatott interjú. Bp., 2005, Tipotéka. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lengyel András: A mindennapok szemüvegkészítői. Sajtótörténeti tanulmányok. Bp., 2013, Nap Kiadó (Magyar esszék). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Tamás: Kraichgau (Párizsból, Párizsba). Bp., 1998, G+N Oktatási Kft. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
16128.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rajeczky Benjámin: Mi a gregorián? Bp., 1982, Zeneműkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16129.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jósika Miklós: EmlékiratBp., 1977, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.
16130.

Rufpreis:
1 000 HUF

16131.

Rufpreis:
2 400 HUF

Menekvés Debreczenbe az 1849. év kezdetén. Történeti rajz. Pest, 1850, Landere és Heckenast. REPRINT! (1998). Készült 400 példányban. Kiadói papírkötés, egy kihajtható melléklettel, jó állapotban.
16132.

Rufpreis:
2 000 HUF

16133.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula. Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.
16134.

Rufpreis:
1 000 HUF

16135.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF