Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 474

Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Válogatta és szerkesztette T. Aszódi Éva. A címlapot rajzolta Szecskó Tamás. Bp.,1956,Ifjúsági könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16136.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kerek egy esztendő 1953. Szerk.: Enczi Endre. Bp.,1953,Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16137.

Rufpreis:
2 000 HUF

16138.

Rufpreis:
800 HUF

16139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16140.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Molnár István: Magyar tánchagyományok. Bp., 1947, Magyar Élet. Papírkötésben, jó állapotban.
16141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ignácz Róza: Róza leányasszony I-II. Ignácz Róza munkái. Budapest, 1942, Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, némileg kopott borítóval.
16142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyv tétel, 2 db:  Anatole France: Thais. Fordította Aranyossy Pál. Budapest, é.n., Ahtenaeum. Korabeli átkötött félvászon kötésben, megviselt állapotban.  Joseph Kessel: A repülőtiszt. Fordította Déry Tibor. Budapest, é.n., Pantheon. Kiadói kopottas egészvászon kötésben.
16143.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kossuth album. h. n., é. n., n. n. Kissé megviselt papírkötésben.
16144.

Rufpreis:
1 600 HUF

Archibald, Williams: Korunk találmányai. Bp., 1910, Franklin (Ismeretterjesztő Könyvtár). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
16145.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vörösmarty Mihály összes munkái. Szerk.: Gyulai Pál. 4. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
16146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gy. Szabó Béla: Hónapok. 1973. Kiadói papírkötés, enyhén kopottas állapotban.
16147.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF