Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Válogatta és szerkesztette T. Aszódi Éva. A címlapot rajzolta Szecskó Tamás. Bp.,1956,Ifjúsági könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I. kötet A csodaszarvas. Illusztrálta Reich Károly. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat-Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papírborítóval.
E. Permjak: Nem nehéz a választás. A szerző és fiatal barátai kalandos utazása a mesterségek birodalmában. Fordította Botos Imre. Bp., (1948), Új Magyar Könyvkiadó. Számos szöveg illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel.
Vegyes könyv tétel, 2 db: Anatole France: Thais. Fordította Aranyossy Pál. Budapest, é.n., Ahtenaeum. Korabeli átkötött félvászon kötésben, megviselt állapotban. Joseph Kessel: A repülőtiszt. Fordította Déry Tibor. Budapest, é.n., Pantheon. Kiadói kopottas egészvászon kötésben.
Vörösmarty Mihály összes munkái. Szerk.: Gyulai Pál. 4. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.