Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 474

Tersánszky J. Jenő: Legenda a nyúlpaprikásról. Dante Új Könyvtár. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
16208.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kádár Lajos: Tyúkász Péter. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
16209.

Rufpreis:
1 800 HUF

8000 germanizmus. Német szólások és kifejezések. Szerk.: Ármósné Eisenbach Magda, Rátz Ottó. Bp., 1992, Terra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16210.

Rufpreis:
800 HUF

Mátyás király tréfái. Öszegyűjtötte: Szép Ernő. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
16211.

Rufpreis:
800 HUF

16212.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erik Hansen: Az aranyfolyó országa. Leidenfrost Sándor rajzaival. Bp., 1923, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, névbejegyzésekkel.
16213.

Rufpreis:
800 HUF

Jean Effel: Amikor az állatok beszéltek. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötésben. Jó állapotban.
16214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Lutra. Szilvásy Nándor rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16215.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lesen und Lernen. Berlin, 1955, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
16216.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
16217.

Rufpreis:
1 200 HUF

16218.

Rufpreis:
2 000 HUF

16219.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF