Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 474

16184.

Rufpreis:
2 000 HUF

Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és visszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrálg egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső előzéklapon ajándékozási sorokkal, a hátoldala kissé foltos.
16185.

Rufpreis:
2 000 HUF

Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, illusztrációkkal. Első kiadás.
16186.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon, Leszik K.-féle kötés. Jó állapotban.
16187.

Rufpreis:
1 200 HUF

16188.

Rufpreis:
2 000 HUF

16189.

Rufpreis:
2 000 HUF

16190.

Rufpreis:
1 000 HUF

16191.

Rufpreis:
1 800 HUF

16192.

Rufpreis:
1 600 HUF

16193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedicty Pál: De Foe Robinsonja. Bécs, 1881, Szerzői kiadás, Bergmann L. és társa, 14 p. Átkötött félvászon-kötés.
16194.

Rufpreis:
1 600 HUF

16195.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF