Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, a lapok egy részének a széle szakadozott, hiányos, pár lap kijár, az utolsó két lapon firka.
Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, illusztrációkkal. Első kiadás.
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon, Leszik K.-féle kötés. Jó állapotban.
Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó, 110 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, sorszámozott bélyegzéssel a könyvben. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.
Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.
Arion lantján. 2500 év európa költészetéből. Fordította Kolos Marcell. (München), (1944), Veritás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papírborítóval, szakadt papírborítóval, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.
Ilyés Gyula összegyűjtött versei. Bp., 1940, Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével és névbejegyzésével a címlapon (Sinkó).
A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam. Harminckettedik kötet. 1897-1898. Bp., 1900, Franklin-Társulat. Korabeli kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.