Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 91

Szabó Gábor (1940-) DN "Szürkemarha" Br emlékérem (34-35mm) + 2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" Br naptárérem (42,5mm) T:2,1-
30525.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Br emlékérem  T:2
30526.

Rufpreis:
1 000 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) 1987. "Aradi vértanúk I.-XIII." vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dísztartóban, dísztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1- pecsét ragasztott
30527.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96

Sz. Nagy Mária (1929- ) DN "Nagybőgő" Br plakett (89mm) T:2
30528.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Tőrös Gábor (1934-) DN "Kájoni János 1629-1687" modern öntött Br plakett (99mm) T:2
30529.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
7,14

Varga Imre (1923-) DN "Vajda Péter művelődési díj" Br plakett, fúrt lyukkal felfüggesztéshez (130x99mm) T:2
30530.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79
9

Várhelyi György (1942-) 1992. "Tessedik év - Szarvas / Országos Fásítási Mozgalom 1992-1996" Br emlékplakett (60mm) T:2
30531.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság" Szent Imrét ábrázoló Br plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55mm) T:2 ü.
30532.

Rufpreis:
1 400 HUF
4,55

Osztrák-Magyar Monarchia 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879. (I. Ferencz József - Erzsébet Ő Felségeik /  Ferencz József cs és ap királynak és Erzsébet cs és királynénak nászünnepük XXV évfordulóján 1854-1879 Április 24.)" aranyozott Br emlékérem. Szign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) T:2-,3 patina Austro-Hungarian Monarchy 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879." gold plated Br commemorative medal. Sign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) C:VF,F patina
30533.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

1912. "Küzdj és bízva bízzál / Verseny díj" Br díjérem, nemzetiszín szalaggal (35mm) T:2
30534.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem  körmöcbányai verdejellel, eredeti sérült dísztokban (65mm). Szign.: Stefan Schwartz T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "100th anniversary of the National Bank of Austria" (Kremnitz) Br commemorative medallion in original, damaged case. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF
30535.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

1940. "MOLSZ Szent Imre kerülete 1925-1940  - Sanctus Emericus 1930" Br plakett eredeti tokban (64mm) T:2 ph.
30536.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,62

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF