Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 91

1982. "BUÉK / Bartók Béla / Spanyolországi Labdarúgó Világbajnokság / FAO" sárgaréz bélyegérem műanyag ÁPV tokban (23x37mm) T:2(PP) fo.
30549.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

1984. "100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat" Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. "MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet" egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1
30550.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,62

1988. "A csepeli PV gyakorlat emlékére" fém emlékérem eredeti tokban (115mm) T:2
30551.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

1991. "II. János Pál látogatása hazánkban" aranyozott emlékérem (42,5mm) + 1996. "IN GRATAM VISITATIONIS MEMORIAM HUNGARIAE JAURINI" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1(PP)
30552.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "Hollósy / 1993. Kárpátalja - Tecső" kétoldalas Br plakett. Szign.:TE (90mm) T:2
30553.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1
30554.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-(PP)
30555.

Rufpreis:
1 000 HUF

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1
30556.

Rufpreis:
1 000 HUF

1996. "Nagykanizsa-A honfoglalás emlékére" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30557.

Rufpreis:
1 000 HUF

1997. "Somogy megye / Somogy megye Közgyűlése" ezüstözött fém emlékérem, dísztokban, ajándékozói irattal (42,5mm) T:2(PP)
30558.

Rufpreis:
1 000 HUF

1998. "50 éves Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem 1948-1998" fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat, patina
30559.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

1999. "Magyar Műszaki Kontingens - SFOR - 1998-1999 / Pustara Okucani tábor" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:2
30560.

Rufpreis:
1 400 HUF
4,55

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF