Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1597987
30549
299
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1982. "BUÉK / Bartók Béla / Spanyolországi Labdarúgó Világbajnokság / FAO" sárgaréz bélyegérem műanyag ÁPV tokban (23x37mm) T:2(PP) fo. 1493666
30550
299
500
Numismatik
1984. "100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat" Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. "MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet" egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1
1569890
30551
299
Numismatik
1988. "A csepeli PV gyakorlat emlékére" fém emlékérem eredeti tokban (115mm) T:2
1600940
30552
299
Numismatik
1991. "II. János Pál látogatása hazánkban" aranyozott emlékérem (42,5mm) + 1996. "IN GRATAM VISITATIONIS MEMORIAM HUNGARIAE JAURINI" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1(PP) 1597603
30553
299
Numismatik
1993. "Hollósy / 1993. Kárpátalja - Tecső" kétoldalas Br plakett. Szign.:TE (90mm) T:2 1600860
30554
299
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1
1600930
30555
299
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-(PP) 1600912
30556
299
Numismatik
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 1600924
30557
299
Numismatik
1996. "Nagykanizsa-A honfoglalás emlékére" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat 1568090
30558
299
Numismatik
1997. "Somogy megye / Somogy megye Közgyűlése" ezüstözött fém emlékérem, dísztokban, ajándékozói irattal (42,5mm) T:2(PP)
1598102
30559
299
Numismatik
1998. "50 éves Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem 1948-1998" fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat, patina 1554763
30560
299
Numismatik
1999. "Magyar Műszaki Kontingens - SFOR - 1998-1999 / Pustara Okucani tábor" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF