Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 91

Pataky Béla (1932-) 1979. "Zsanai gázkitörés" kétoldalas Br érem, eredeti tokban (70mm) T:1
30513.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Sajó Elemér 1875-1934" Br vízügyi díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (80mm) T:2 Hungary ND "Elemér Sajó 1875-1934" water management Br award plaque with makers mark "LUDVIG". Sign.: Pál Pátzay (80mm) C:XF
30514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Percz János (1920-2000) 1978. "A meztelen próféta" Br egyoldalas plakett (88mm) T:2
30515.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
24,35

30516.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

30517.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

30518.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
22,73

30519.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvári ostroma 1566" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-
30520.

Rufpreis:
1 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) DN "A szép magyar beszédért - Győr - Kazinczy Ferenc / Jót s jól!" Br emlékérem eredeti dísztokjában (77mm) T:2
30521.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Győr Város Emlékérem" ezüstözött Br plakett, tokkal (80mm) T:2
30522.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soltra Elemér (1922-2013) 1986. "XII. század Angyal - Pécsi Románkori Kőtár" Br plakett, cizelállatlan (91mm) T:2 patina
30523.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soltra E. Tamás (1955-) 1986. "X. Művésztelep Kőszeg 1986" Br emlékérem, cizelállatlan (76mm) T:2 peremen kis anyagfelesleg
30524.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF