Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 91

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "GANZ Daru és Kazángyár Budapest" Br plakett, a hátoldalán felfüggesztéshez két csavarral (70x101mm) T:2- kis patina
30489.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

30490.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
42,21

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Ady Endre / Népért síró, bús, bocskoros nemes" Br plakett (102mm) T:2  Hungary 1976. "Endre Ady" Br plaque. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (102mm) C:XF
30491.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
22,73

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br emlékplakett, fatokban (80mm) T:1-
30492.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 kis patina
30493.

Rufpreis:
1 000 HUF

Edvi Illés György (1911-) 1941. "Atyja 15 éves professorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek" Br plakett (60mm) T:2
30494.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott piefort emlékérem, műanyag tokban (139g/65mm) T:1(PP)
30495.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem T:2
30496.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1970. "Városligeti Vajdahunyadvár" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva "ML 1951-1976" dísztokban (70mm) T:2
30497.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

Jovánovics György (1939-) ~1970. "Kassák Lajos - Szétosztottam magam és megbontatlan maradtam elszántan, fegyelmezetten a kemény nyersanyaghoz hasonlóan" Br emlékplakett márványtalpon (113x89mm) T:2  Hungary ~1970. "Lajos Kassák" Br commemorative plaque on marble base. Sign.: György Jovánovics (113x89mm) C:XF
30498.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42mm) T:1  Adamo SP1
30499.

Rufpreis:
800 HUF
2,60

Kiss Nagy András (1930-1997) 1978. "20. Szegedi Szabadtéri Játékok 1978" ezüstözött Br érem tokban (50mm) T:2 patina
30500.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF