Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1570243
30489
299
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "GANZ Daru és Kazángyár Budapest" Br plakett, a hátoldalán felfüggesztéshez két csavarral (70x101mm) T:2- kis patina
1522909
30490
299
13000
Numismatik
1597611
30491
299
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Ady Endre / Népért síró, bús, bocskoros nemes" Br plakett (102mm) T:2 Hungary 1976. "Endre Ady" Br plaque. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (102mm) C:XF 1579816
30492
299
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br emlékplakett, fatokban (80mm) T:1-
1449580
30493
299
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 kis patina
1522883
30494
299
Numismatik
Edvi Illés György (1911-) 1941. "Atyja 15 éves professorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek" Br plakett (60mm) T:2
1600735
30495
299
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott piefort emlékérem, műanyag tokban (139g/65mm) T:1(PP)
1554779
30496
299
Numismatik
Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem T:2 1602778
30497
299
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1970. "Városligeti Vajdahunyadvár" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva "ML 1951-1976" dísztokban (70mm) T:2
1541543
30498
299
Numismatik
Jovánovics György (1939-) ~1970. "Kassák Lajos - Szétosztottam magam és megbontatlan maradtam elszántan, fegyelmezetten a kemény nyersanyaghoz hasonlóan" Br emlékplakett márványtalpon (113x89mm) T:2 Hungary ~1970. "Lajos Kassák" Br commemorative plaque on marble base. Sign.: György Jovánovics (113x89mm) C:XF
1541708
30499
299
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42mm) T:1 Adamo SP1
1570251
30500
299
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1978. "20. Szegedi Szabadtéri Játékok 1978" ezüstözött Br érem tokban (50mm) T:2 patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF