Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1602861
30501
299
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1981. "A Magyar Numizmatikai Társulat LXXX éves fennállásának emlékére" Br emlékérem (40mm) T:1- 1602383
30502
299
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem sérült ÁPV tokban, leírással (60mm) T:2
1541704
30503
299
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T:1-
1521095
30504
299
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1991. "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19." aranyozott Br emlékérem nem hozzáillő tokban (65mm) T:2(PP) karc, ujjlenyomat 1565611
30505
299
Numismatik
Kósa István (1953-) 1989. "Kádár János" Ag emlékérem (31.25g/0.925/38.6mm) T:1- (PP), kis patina 1597595
30506
299
Numismatik
Kutas László (1936-) 1997. "Szinyei Merse Pál 1845-1920 / A Szinyei Gimnázium 100 éves" kétoldalas Br emlékérem (83mm) T:2 1602339
30507
299
Numismatik
Konrad Lange 1846. "József főherceg nádorságának 50. évfordulója", Br emlékérem a főherceg és V. Ferdinánd mellképével, "IOSEPHO PATRVO A A HVNG PALATINO IVBIL CELEB MDCCCXLVI / FERDINANDVS AVSTRIAE IMPERATOR HVNGARIAE REX" eredeti tokban (54mm) T:2- ü., ph. Hungary 1846. "50th anniversary of Archduke Joseph, Palatine of Hungary" Br commemorative medallion, in orignal case. Sign: Konrad Lange (54mm) C:VF ding, edge error 1600903
30508
299
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-
1600870
30509
299
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád Nagyfejedelem 896" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1-(PP) 1602391
30510
299
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2003. "MKB - Liszt Ferenc Kamarazenekar" Ag emlékérem dísztokban (31,46g/0.999/42mm) T:PP 1600933
30511
299
Numismatik
Lugossy László (1944-) DN "Sigillum Civitatis Vesprimiensis (Veszprém város címere) / Pro Meritis Erga Bonum Publicum (A közjó szolgálatában)" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:1-(PP) 1602784
30512
299
Numismatik
Palotás József (1947-) DN "Dunai Vasmű 25 éves Törzsgárdatag" Br plakett, hátoldalán sorszámozva, sérült dísztokban (90mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF