Juwelen Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1593614
19000
298
Jewellery
Ezüst(Ag) kőszáli kecskés gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,2 g
1593604
19001
298
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) keleti mintás gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 13,1 g
1593600
19002
298
Jewellery
Ezüst(Ag) láncmintás gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 5,1 g
1593596
19003
298
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,4 g 1593591
19004
298
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) keleti mintás gyűrű, jelzés nélkül, méret: 64, nettó: 15 g
1593588
19005
298
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzés nélkül, méret: 54, nettó: 2,3 g
1593587
19006
298
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves gyűrű, jelzés nélkül, méret: 50, nettó: 1,9 g 1593571
19007
298
Jewellery
Ezüst(Ag) makkos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 50, nettó: 3,9 g 1593566
19008
298
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört Mária függő, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 5,9 g 1593560
19009
298
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott fonott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 4,4 g 1593551
19010
298
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,4 g
1593552
19011
298
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott pancer karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 13,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF