Juwelen Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1593535
19012
298
Jewellery
Ezüst(Ag) köves, virágos karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 10,2 g 1593528
19013
298
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszínű fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 6,2 g 1593476
19014
298
Jewellery
Ezüst(Ag) koronás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 11 g
1593557
19015
298
Jewellery
Ezüst(Ag) többszínű glídes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,6 g 1593471
19016
298
Jewellery
Ezüst(Ag) fantázia karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 7,7 g
1593465
19017
298
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás oválanker nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 19,7 g
1593458
19018
298
Jewellery
Ezüst(Ag) pálcás anker nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 5,5 g 1593454
19019
298
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 5,9 g 1593440
19020
298
Jewellery
Ezüst(Ag) nyilas nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 8,9 g 1593435
19021
298
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,6 g 1593427
19022
298
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 4,4 g 1593390
19023
298
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc kígyó függővel, jelzett, h: 61 cm, d: 3,2 cm, bruttó: 20,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF