Juwelen Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1567068
19048
298
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles nyaklánc, h: 45 cm, jelzett, nettó: 16 g 1567107
19049
298
Jewellery
Ezüst(Ag) óriásszemű figaro karkötő, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 20,8 g 1567088
19050
298
Jewellery
Ezüst(Ag) szívmintás nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 15,1 g 1567114
19051
298
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 7,7 g 1566944
19052
298
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört hullám gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 1,8 g
1566938
19053
298
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 2 g
1566911
19054
298
Jewellery
Ezüst(Ag) széles, csíkos gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 9,7 g 1553833
19055
298
Jewellery
Ezüst(Ag) pingvin függő, jelzett, 2,3x1 cm, nettó: 1,7 g
1543959
19056
298
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemű karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 1,7 g 1546194
19057
298
Jewellery
Ezüst(Ag) kettős bordás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 22,3 g 1545957
19058
298
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás pancer karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 14,8 g 1545961
19059
298
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF