Juwelen Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1566848
19072
298
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 15,8 g 1566858
19073
298
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 13,5 g 1566850
19074
298
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 15,6 g 1596534
19075
298
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, Ferenc József 1K pénzérmével, jelzett, törött pánttal, méret: 52, nettó: 5,8 g 1596466
19076
298
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű ametiszt kővel(kis sérüléssel), jelzett, méret: 51, deformációval, bruttó: 3,7 g 1596460
19077
298
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű apró szintetikus kövekkel díszítve, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,5 g
1596445
19078
298
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű aventurinnal díszítve, állítható, jelzett, kis deformációval, bruttó: 9,6 g 1506290
19079
298
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) húsvilla, 2 db, jelzett, h: 24,5 és 20,5 cm, nettó: 168,8 g
1596330
19080
298
Jewellery
Ezüst cigarettatárca geometrikus díszítéssel 7,5x7,5 cm / Silver cigarette holder 102,5 g 1514861
19081
298
Jewellery
Ezüst(Ag) kockás fonású nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 2,3 g
1563323
19082
298
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kő berakásokkal, jelzett, méret: 50, bruttó 2 g
1593418
19083
298
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, kos figurás medállal, jelzett, h: 49,5 cm nettó: 12,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF