cca 1930-1940 Vegyes fényképezőgépekkel, kamerákkal kapcsolatos ismertető prospektusok (Eumig kamera, Wanaus Foto, Rolleiflex, Voigtländer, mentor Dreivier), közte német nyelvűek is, 5 db
1930 Minerva IX. évfolyam. Szerk.: Thienemann Tivadar. Pécs, 1930, Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája. Kissé kopottas modern félvászon kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1931 Debrecen sz. kir. város hivatásos tűzoltóságának évkönyve 1929-1930. Debrecen, 1931, Debrecen sz. kir. város és a Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-vállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.
Diarium 1932. A Magyar Könyvbarátok Közlönyve MDCCCCXXXII 1-2. szám. , 3-4. szám. Budapest, 1932, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 109 p.
Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.
1933 Rom. Ente nazionale industrie turistiche. Számos fekete-fehér fényképpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 36 p.