1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
1910 Közigazgatási Nemzeti Kalendárium hivatali és irodai használatra az 1910-ik évre. Harmincadik évfolyam. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas félvászon-kötés,