https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 285

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1879 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1879 közönséges évre. Hatvanötödik évfolyam. Bp., Rózsa Kálmán és neje (korábban Bucsánszky Alajos.) Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel, kissé foltos borítóval, naptárbélyeg pecséttel a címlapon, de alapvetően jó állapotban.
1
12653.

1879 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1879 közönséges évre. Hatvanötödik évfolyam. Bp., Rózsa Kálmán és neje (korábban Bucsánszky Alajos.) Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel, kissé foltos borítóval, naptárbélyeg pecséttel a címlapon, de alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 5 db csipkés litho szentkép, sérülésekkel
1
12654.

cca 1880 5 db csipkés litho szentkép, sérülésekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 4 db litográf, díszes egyedi üdvözlőkártya / Lithographic individual greeting cards
1
12655.

cca 1880 4 db litográf, díszes egyedi üdvözlőkártya / Lithographic individual greeting cards

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
1
12656.

1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score
1
12657.
Materialzeichen

1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1886 Bordélyház házirendje. Plakát. Restaurált.30x48 cm  Hozzá "Vágyakozni tilos" zománcozott réz táblácska. d: 45 mm
1
12658.

1886 Bordélyház házirendje. Plakát. Restaurált.30x48 cm Hozzá "Vágyakozni tilos" zománcozott réz táblácska. d: 45 mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1
12659.

1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1
12660.

Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890-1930 13 db nemesi névjegykártya, mindegyiken dombornyomott nemesi címerekkel, több kézírással
1
12661.

cca 1890-1930 13 db nemesi névjegykártya, mindegyiken dombornyomott nemesi címerekkel, több kézírással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890 Schicht szappan gyűjtőkártyák 9 db liografált kép Norvégia tájairól / Landscapes of Norway 9 litho images on soap collectable cards 12x9 cm
1
12662.

cca 1890 Schicht szappan gyűjtőkártyák 9 db liografált kép Norvégia tájairól / Landscapes of Norway 9 litho images on soap collectable cards 12x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1
12663.

1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
1
12664.

1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse