1934 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1933/1934. Kissé szakadozott papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
Geheime Machte? Band 1. München, é.n. (1934?), Austria Zigarettenfabrik. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borító svasztikával illusztrált, kopottas borítóval, cigarettakártyákkal, és egészoldalas illusztrációkkal illusztrálva, egy-két cigarettakártya kivételével teljes, német nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, some cigarette cards lost, in German language.
1935 Meghívó az Iparművészeti Főiskola növendékeinek ismerkedési estjére, Bozó Gyula (1913-2004) grafikus-iparművésznek címezve, saját borítékjában, 15x9 cm
Angol nyelvű, a trianoni magyar területi veszteségekkel foglalkozó irredenta szimpatizáns kiadvány. Some Opinions, Articles and Report bearing upon the Treatry of Trianon and the Claims of the Hungarian Nationals with regard to their Lands in Transylvania. II. kötet. London, [1928], W. P. Griffith & Sons, 305 p. Kiadói papírkötés, angol nyelven./Paperbinding, in English language.