Drucksachen

Zahl der Lose: 285

1937 Otto Winzer (Ballenstedt - Harz) baromfi kereskedő prospektusa, német nyelven./ 1937 Brochure of Otto Winzer (Ballenstedt - Harz) poultry merchant, in German language.
12786.

Rufpreis:
800 HUF

1938 A Globus Nyomdai Műintézet Rt. asztali naptárához tartozó papírállvány, szakadt, foltos állapotban, 34x24 cm
12787.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 Gletschergarten in Luzern. Luzern, C. J. Bucher. Érdekes képekkel. Papírkötésben, jó állapotban, 43 p.
12788.

Rufpreis:
800 HUF

1938 Budapest útmutatója és térképe. Tizennégy kerület villamos kisszakasz megjelöléssel. Bp., 1938, Aczél Testvérek. Tűzött papírkötés, térkép nélkül, 39 p.
12789.

Rufpreis:
800 HUF

dr. Keéri-Szántó Andor: A könyv boltiára és a kartelltörvény. Bp., 1938. 12p. + Magyar könyvkiadók és könyvkereskedők országos egyesülete ötvenéves jubileumi díszülése. Bp., 1929. Stephaneum.  14p.
12790.

Rufpreis:
800 HUF

1938 Magyar Női Szemle. Folyóirat. A szellemi pályán működő nők lapja. Szerk.: Dr. Magyary Zoltánné Dr. Techert Margit. IV. teljes évfolyam, 1-12 számok. Pécs,  Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Korabeli egészvászon-kötés, valamegyi szám borítóját bekötötték. Magyar feminista folyóirat. Jó állapotban./ 1938 Hungarian Woman's Review. Hungarian feminist review, full year, in good condition, in Hungarian language.
12791.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1939-1945 Boeing repülőgépgyár képei, többségében a gyártósorról, közte egy a repülőkről repülés közben,8 db, 18x18 cm és 18x25 cm közötti méretben.
12792.

Rufpreis:
8 000 HUF

1939 Budapesti Építőmesterek Ipartestülete VII. évkönyv. Szerk.: Fridrich F. Géza. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. Jó állapotban.
12793.

Rufpreis:
2 800 HUF

1939 A Magyar Turistaegyesület kirándulásai, pp.:23, 12x8cm
12794.

Rufpreis:
1 400 HUF

1939 Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. I. évfolyamának 4. száma, 12p. Jó állapotban.
12795.

Rufpreis:
1 400 HUF

1939 Az ország útja. Állam és nemzetpolitikai folyóirat. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. 1939. január-december, 1-12. számok. Harmadik, teljes évfolyam. Bp., Deák Ferenc Társaság. Papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, Udvardi és Básthi dr. Udvardy Jenő (1880-1941) jogász, kormányfőtanácos, zalaegerszegi ügyvédi kamara elnökének ex libris-szeivel. (7 db.)
12796.

Rufpreis:
8 000 HUF

1939 Díszes fejlécű belga távíratok, jó állapotban, 25x19 cm.
12797.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF