Porzellan Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1040462
11186
295
1040459
11187
295
1565380
11188
295
Oscar Schlegelmilch tálka, kézzel festett, kopott, jelzett, 18×18,5 cm 1528767
11189
295
AML mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopással, saját dobozában.
1528772
11190
295
Korona mokkás készlet, matricás, jelzett, saját dobozában.
1511182
11191
295
Kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:14 cm
1551086
11192
295
Kisfiú kutyával, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
1568639
11193
295
Kínai porcelán Fo-kutyák (kapuőrző oroszlánok), 2 db, hibátlanok, jelzés nélkül, 15x11 cm 1566142
11194
295
Kínai porcelán leveses tálak, 3 db + 3 db porcelán kanál, jelzett, d: 11,5 cm, m: 5,5 cm, h: 13 cm 1566075
11195
295
Porcelán tálka, chokin japán fémműves berakással, aranyozott, ezüstözött, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 1566068
11196
295
Japán kiöntő + 4 db pohárka, kézzel festett, matricával jelzett, m: 15 cm, 3 cm, d: 5 cm
1566009
11197
295
Antik jelenettel díszített márványmintás porcelán kiöntő, matricás, mázhibával, m: 13,5 cm + hiányos cukortartó, m: 8 cm, d: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF